haader sp6

Konkurs „Kangur Matematyczny”

Zgodnie z Regulaminem Konkursu uczniom przystępującym do konkursu w formie zdalnej nie przyznaje się nagród. Zamiast nagród przewidziane są wyłącznie upominki.

W celu zorganizowania konkursu w wybranych formach, uprasza się każdego uczestnika konkursu o deklarację, w której formie: stacjonarnej czy zdalnej będzie brał udział.

Deklarację wybranej formy należy złożyć do dnia 19. kwietnia na adres e-mail Szkolnego Koordynatora Konkursu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uczestnik konkursu biorący udział w konkursie w formie zdalnej musi zapoznać się z Instrukcją dla ucznia dostępną na stronie http://kangur.koszalin.pl/aktualnosci-2/   lub  https://www.kangur-mat.pl/index.php

Każdy uczestnik konkursu przed przystąpieniem do konkursu Kangur powinien przekazać Koordynatorowi lub Szkole Zgodę uczestnika Konkursu dostępną do pobrania na stronie http://kangur.koszalin.pl/do-pobrania/ lub w sekretariacie Szkoły.

X

Right Click

No right click

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account