haader sp6

Dzień Bezpiecznego Internetu

dzien bez int2021m

Od 2004 roku z inicjatywy Komisji Europejskiej w lutym obchodzony jest Dzień Bezpiecznego Internetu (Safer Internet Day), który odbywa się w ramach programu „Safer Internet”.  DBI ma na celu przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania internetu.

Hasło akcji, „Działajmy razem!”, nabiera w tym roku szczególnego znaczenia, gdyż jedynie wspólny wysiłek zarówno dorosłych jak również dzieci i młodzieży może zapewnić bezpieczeństwo w czasie zintensyfikowanego korzystania z zasobów sieci podczas pandemii i zdalnej edukacji.

dzien int2021 1m   dzien int2021 2m  dzien bez int biore udzial  dzien int2021 3m   dzien int2021 4m

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account