haader sp6

Zaświadczenia o wynikach egzaminu 8-klasisty

odbior zaswiadczen2022m

Informujemy, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty będą wydawane w sekretariacie szkoły w podanym terminie. Zaświadczenia  odbierają uczniowie lub prawni opiekunowie.

Tradycyjny bal 8-Klasisty

bal20220610 180952m10 czerwca 2022 roku po 2 letniej przerwie spowodowanej pandemią do szkoły powróciła tradycja organizowania balu na zakończenie nauki w Szkole Podstawowej nr 6 im. Narodowego Święta Niepodległości w Koszalinie, który nazywamy „Balem 8-klasisty”, czyli ostatnią wspólną zabawą w „Szóstce”. Obowiązkowym elementem rozpoczynającym bal był tradycyjny polonez, którego uczniowie uczyli się przez ostatnie kilka tygodni pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego. Dodatkowo uczniowie zatańczyli wspólnie taniec zwany „Belgijką”. Po wspólnych tańcach przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia klasowe, koleżeńskie i z nauczycielami. Potem zabrzmiały już młodzieżowe rytmy i dobra zabawa trwała przez kilka godzin. Cała sala mieniła się od pięknych kolorowych sukienek i eleganckich garniturów. Atmosfera była naprawdę wspaniała – w końcu to ostatnia wspólna zabawa ósmoklasistów. Zabawa była zorganizowana przez rodziców na najwyższym poziomie. Bal na długo pozostanie we wspomnieniach naszych uczniów, którzy wkrótce staną się absolwentami „Szóstki”.

Dziękujemy Rodzicom 8-klasistów za przygotowanie i zorganizowanie tradycyjnego balu, wszystko było przygotowane na „Szóstkę”. Taki bal pamięta się latami. Dziękujemy.

Film1    Film2    Film3    Film4     Film5    Film6

10.06.2022 Klasa 2d w Zieleniewie

zieleniewo289827525mW dniu 10 czerwca klasa 2d wraz z wychowawcą, wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki Dziki Zachód w Zieleniewie. Pogoda dopisała, a na miejscu czekało wiele atrakcji, m.in. przejażdżka na koniu i samochodem terenowym (off road), karuzela wojskowa, mini zoo, strzelanie z łuku, miasteczko ruchu drogowego, autodrom, drezyna, mechaniczny byk rodeo, labirynt, beczkowóz, guady elektryczne, oraz wiele innych atrakcji. Jednym słowem, nie było nudy! Wszystkim bardzo się podobało!!!

Klasy 3b i 3d na wycieczce w Wolinskim Parku Narodowym

wolin282463912m Podsumowaniem wiedzy o Wolińskim Parku Narodowym była zorganizowana 7 czerwca autokarowa wycieczka z przewodnikiem dla uczniów klasy 3b i 3d. W programie był Trzęsacz / niszczycielska moc morza: ruiny kościoła/, Żubrowisko /piesza wędrówka szlakiem czarnym/, Międzyzdroje /obiad, promenada gwiazd, plac zabaw, Muzeum Figur Woskowych, molo, pamiątki/, Jezioro Turkusowe. Wycieczka udana. Pogoda i humory dopisały.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account