haader sp6

Odbiór zaświadczeń z egzaminu 8-klasisty

Odbiór zaświadczeń  będzie odbywał się w sekretariacie szkoły od piątku 9 lipca w godz. 9.00 - 14.00.  Przy odbiorze należy okazać dokument tożsamości ze zdjęciem.

Kody dostępu do wyników egzaminu

egzamin wyniki Kody logowania do wyników z egzaminu 8-klasisty są do odbioru przez uczniów w sekretariacie szkoły od poniedziałku 28 czerwca 2021 r. w godzinach od 9:00 do 13:00

Konkurs "Szóstkowy Sleeveface"

szostkowy sleeveface 15828368823306322 mKonkurs fotograficzny "Szóstkowy Sleeveface" rozstrzygnięty! Gratulujemy wszystkim Uczestnikom kreatywnych pomysłów!
Głosowanie na szkolnej stronie fb wyłoniło najlepsze zdjęcie.
Zwyciężyła Blanka Małkowska z klasy 1B
Gratulujemy!
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Wycieczka klasy 2d do Łeby

2leba00358332 913mUczniowie klasy 2d pojechali na wycieczkę z przewodnikiem do Łeby. Liczne atrakcje w Łeba Park wywołały radość i zachęciły do wspólnych zabaw. Były to: Bajlandia, kino 7D max, Zamek Strachu, pojazdy Flinstonów, pontonowe zjeżdżalnie wodne, bajkowe kolejki, ścieżka edukacyjna, plac zabaw. Zdjęcia potwierdzają udaną wycieczkę. Pogoda dopisała, a dzieciom towarzyszył uśmiech.

Trochę inna nauka w klasie 1a

nauka inna1423823754861088834 mNauka trochę inna niż zwykle. Uczennica klasy 6a, Amelia Szczygieł interesuje się kosmosem. Postanowiła podzielić się tą wiedzą z młodszymi koleżankami i kolegami z klasy 1a. Amelia przygotowała ciekawą prezentację, następnie przeprowadziła krótki konkurs z nagrodami, który sprawdzał, co pierwszaki zapamiętały, a na koniec dzieci mały zadania do wykonania w postaci kolorowanki i labiryntu. Lekcja była bardzo interesująca, inna niż wszystkie. Amelka pokazała, że można w przystępny sposób przekazać swoją wiedzę i zainteresowania innym, nawet najmłodszym uczniom.

Piknik klasy 1a

piknik kl1a293803724291m  We wtorek, 15 czerwca nareszcie rodzice i dzieci z klasy 1a, mogli się spotkać i spędzić miło czas na klasowym pikniku. Były smakołyki przygotowane przez mamy oraz babcie, gry i zabawy. Największym powodzeniem cieszyło się przeciąganie liny i gra z rodzicami w "dwa ognie". Wszyscy świetnie się bawili, zgodnie przyznając, że to był miło spędzony czas.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account