Wyjazd edukacyjny klasy 7a i 7b

wyjazd kl7m  Klasy VII a i VII b miło i pracowicie rozpoczęły rok szkolny. W ramach zajęć profilaktyczno- wychowawczych wzięły udział w wyjeździe do Ośrodka Terapii
  i  Uzależnień w Darżewie. Tam, dzięki zaproszeniu p. Krzysztofa Polakowskiego- jednego z terapeutów, młodzież uczestniczyła w zajęciach warsztatowych
  nt. zagrożeń wynikających z zażywania narkotyków. Poprowadziła je kadra Ośrodka oraz pacjenci, tam przebywający. Aktywny udział uczniów w zajęciach,  liczne rozmowy bezpośrednie z osobami uzależnionymi pozwoliły młodzieży zrozumieć powagę tematu. Czas został efektywnie i przyjemnie spędzony.
Na koniec spotkania odbyło się integracyjnie ognisko.

Wychowawca klasy VII a: Małgorzata Trojan

Wolontariat w SP6

wolontariat11m

wolontariat2m

Wbrew przesądom, w piątek 13 września odbyło się spotkanie organizacyjne dla tegorocznych wolontariuszy zrzeszonych w Szkolnym Kole Wolontariusza. Na spotkanie zaproszeni zostali uczniowie klas najstarszych: VIIIa, VIIIb, VIIa i VIIb. Chętnych nie brakowało. Okazało się, że bardzo wielu młodych ludzi chce spróbować swoich sił w wolontariacie, za co już im serdecznie DZIĘKUJĘ.  Gwarantujemy, że będzie się działo - moc wrażeń, moc akcji, moc serc...

Opiekun SKW: Małgorzata Trojan

Zebranie z rodzicami

zebrania2019

Serdecznie zapraszamy na zebrania klasowe
z wychowawcami klas 1-8 w dniu 18 września (środa) 2019 roku o godz, 17:00.
Przed zebraniami klasowymi o godzinie 16:30 odbędzie się spotkanie dyrektora szkoły
p. Marka Niesłuchowskiego z rodzicami uczniów klas ósmych.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Poniedziałek 2 września 2019 r.

godz. 8:00 - kl. VII-VIII

godz. 9:00 - kl. IV-VI