Wyniki konkursu "Szóstkowy Sleeveface"

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom i ich Rodzicom za zaangażowanie i kreatywność! Każde zdjęcie konkursowe było na swój sposób wyjątkowe ! :) Dziękujemy również wszystkim, którzy oddali swój głos i wzieli udział w rozstrzygnięciu konkursu na szkolnym Facebooku :).

Czytaj więcej: Wyniki konkursu "Szóstkowy Sleeveface"

Konkurs "Kangur 2020"

kangur m2020

W związku z zawieszeniem zajęć w szkołach Komitet Organizacyjny Konkursu Kangur Matematyczny podjął decyzję o przeprowadzeniu konkursu zdalnie za pośrednictwem Platformy Dzwonek.pl